Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij
Zamknij
nocleg oświęcim telefon+48 33 847 50 00 nocleg oświęcim telefon+48 509 427 338

Serdecznie witamy w

Hotelu Olecki

***

Zapraszamy do odkrycia naszej gościnności i wszystkiego, co możemy zrobić, aby zadowolić naszych gości.

O NAS

Kierownictwo i personel naszego hotelu wita wszystkich z wielkim entuzjazmem i należytym szacunkiem. Naszym jedynym celem jest upewnienie się, że każdy gość stawiając na nocleg oświęcim właśnie w naszym hotelu maksymalnie cieszy się z
pobytu w tym miejscu. Nasz hotel w Oświęcimiu słynie ze znakomitego wyposażenia i bardzo dobrej obsługi. Sposób, w jaki dbamy o nasze piękne pokoje, widok i dobre jedzenie zawsze ma jeden cel: zapewnić maksymalną przyjemność naszym gościom.
Chcemy, aby Państwo czuli się będąc u nas, że przebywają w miłym, przyjaznym i odprężającym otoczeniu. 

Głęboko wierzymy w tradycję polskiej gościnności!

Nasz hotel jest tworzony przez zespół doświadczonych hotelarzy i projektantów. Staramy się każdego dnia opracowywać innowacyjny pakiet usług hotelowy oparty na najlepszych międzynarodowych standardach i dostosowany do
rzeczywistości polskiego rynku hotelarskiego. Naszym punktem wyjścia, a równocześnie nadrzędnym priorytetem było stworzenie przyjaznego hotelu zarówno dla klientów biznesowych, jak i turystów – i udało się nam tego dokonać, dlatego
oferowane przez nas noclegi zbierają tak przychylne rekomendacje.

NASZA OFERTA

Nasz hotel oświęcim to dokładniej mówiąc kilkanaście pokoi, rozsądnie i przyjemnie rozmieszczonych na terenie całej posiadłości. Można u nas zamówić sobie nocleg oświęcim w  pokojach wyposażonych we wszelkie udogodnienia niezbędne dla turystów, biznesmenów i całych rodzin. Styl architektoniczny i dekoracyjny hotelu to mieszanka tradycyjnych i współczesnych definicji stylu, ale z prostymi ustawieniami i jasnymi kolorami – dzięki temu mamy pewność iż w naszych hotelach każdy znajdzie coś dla siebie. 

Innowacyjne materiały w połączeniu z praktycznymi meblami umiejscowionymi w nowoczesnym środowisku artystycznym to rozwiązania niezmiernie wielofunkcyjne i zawsze odpowiadające na wysokie oczekiwania naszych gości. Pokoje w naszym hotelu wyposażone są w:

zawsze świeżą pościel pościel z wysokiej klasy materiałów, 
niezawodny, bezprzewodowy dostęp do Internetu, 
mini bar ,
telewizor LCD.

Gwarantujemy także obsługę pokoju 24/7, prasę (na żądanie), telefon bezprzewodowy oraz liczne korzyści płynące z korzystania ze wszystkich obszarów socjalnych znajdujących się na terenie naszego hotelu. To wszystko też wiąże się z poświęceniem z naszej strony indywidualnej uwagi każdemu gościowi decydującemu się na noclegi oświęcim charakterystyczną naszej marki.

Oferujemy liczne, przytulne i eleganckie, a zarazem nowoczesne pokoje o szerokim zakresie standardów po przystępnej cenie – tak, by każdy, kto zdecyduje się na zakwaterowanie w naszym hotelu mógł znaleźć ten, który idealnie odpowiada jego życzeniom i preferencjom. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. 

DLACZEGO GOŚCIE WRACAJĄ DO NASZEGO HOTELU?

Piękna sceneria

Piękna sceneria - w samym sercu Oświęcimia plus łatwy dojazd do muzeum oraz pobliskich pięknych miejscowości: Kraków, Pszczyna, Zakopane – to wszystko sprawia, że nigdy nie brakuje powód, aby ponownie odwiedzić właśnie nasz hotel w oświęcim i zatrzymać się u nas nieco dłużej.

Miejsce przyjazne dla rodzin

W sezonie letnim nasze okolice to prawdziwy raj dla turystów i rowerzystów. Natomiast w sezonie  zimowym dla kochających mroźne pejzaże. Jesteśmy rodzinnym hotelem – nasz hotel Olecki w mieście Oświęcim (Auschwitz) z radością wita rodziny z dziećmi.

Miła atmosfera

Nasze noclegi oświęcim z jednej strony są spokojne i na uboczu, a z drugiej  -nie za daleko od cywilizacji. To wszystko sprawia, że mogą Państwo u nas zarówno wypoczywać, jak i pracować bez zakłóceń.

Idealne miejsce na relaks

Miejsce dla sportowców

Sportowcy i kluby sportowe mają w Oświęcimiu idealne możliwości dla swoich szkoleń, a z racji tego iż nasz hotel oświęcim znajduje się w bardzo bliskim sąsiedztwie takich obiektów sportowych to pewne, że wybierając się do tego miejsca z myślą o aktywnością fizycznej bardzo dobrze jest postawić na zakwaterowanie właśnie w jednym z naszych pokoi. Polecimy naszym gościom, gdzie dokładnie mogą korzystać z wielofunkcyjnej hali sportowej, gdzie czeka na nich basen, a gdzie można realizować swoje inne sportowe pasje.

Wysokiej jakości i gustowne jedzenie

To jeden z głównych powodów, dla których goście decydują się ponownie na nasz hotel AUSCHWITZ. Naprawdę dbamy o swoje zdrowie - większość naszych posiłków przygotowywana jest z warzyw domowych. Możesz skosztować wysokiej jakości mięsa z naszych lokalnych ziem rolnych i lasów. Produkty mleczarskie również dostarczane są z najbliższego regionu. Zawsze także można liczyć na podawane u nas dobrej jakości wino lub regionalne piwo, jak również z przyjemnościom zaproponujemy swoim gościom nasze oryginalne destylowane napoje bezalkoholowe o specjalnym zapachu i wyjątkowym smaku. Każdy gość, któremu zależy na dopieszczeniu kubków smakowych powinien decydować się na noclegi oświęcim właśnie u nas.

Gościnność, profesjonalizm, odpowiedzialność

Czekamy na to, by spełnić Państwa życzenia – zawsze z otwartym sercem i ładnym, a co najważniejsze - szczerym uśmiechem. Zatem, jeśli tylko zastanawiają się Państwo który nocleg oświęcim wybrać najlepiej, ufamy iż to my będziemy mieć tą szansę zaskoczyć swoją gościnnością. Zapraszamy serdecznie!