Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij
Zamknij
nocleg oświęcim telefon+48 33 847 50 00 nocleg oświęcim telefon+48 509 427 338

Serdecznie witamy w

Hotelu Olecki

***

Zapraszamy do odkrycia naszej gościnności i wszystkiego, co możemy zrobić, aby zadowolić naszych gości.

Regulamin Hotelu dotyczący Ochrony Danych Osobowych

1. Hotel przekazuje  dane osobowe następującym kategoriom podmiotów:

 

- AM GRUPA INWEST-BUD SP. Z O.O. Oś. Wyzwolenia 9/3 34-350 Węgierska Górka NIP : 5532511749 - świadczącej usługi zarządzania

- firmom świadczącym usługi wsparcia IT hotelu oraz dostarczającym oprogramowanie informatyczne CHART,

2. Gość ma  prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

 

3.Ddane osobowe  Gościa będą przetwarzane od momentu dokonania rezerwacji aż do ewentualnego wycofania przez Gościa zgody na przetwarzanie danych.

4. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu dokonania i realizacji rezerwacji na usługę noclegową, w której Gość bierze udział. Brak podania danych osobowych uniemożliwi Hotelowi przeprowadzenie procesu rezerwacji oraz realizacji usługi.

 

5. Gość ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych.

 

6. Dostęp do danych możliwy jest w siedzibie Hotele. Ponadto, Hotel udostępnia adres oswiecim@hotelolecki.pl  za pomocą którego można kontaktować się w sprawie danych osobowych   ( w tym złożyć oświadczenie o wycofaniu zgody).

 

7. Gość ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

 

8. Hotel nie zamierza przekazywać danych osobowych Gościa poza obszar EOG.

 

9. Zgoda na dokonanie rezerwacji jest równoznaczna ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.